Illustration Питання та відповіді

Поширені питання - це простий спосіб знайти відповіді на ваші питання про Угоду мерів. Є питання? Просимо зайти на сторінку «Питання та відповіді».

Шаблон ПДУЭР/ПДУЭРК

What if your CO2 reduction target has a different horizon than 2020 or 2030?

2020 и 2030 годы – это сроки выполнения ваших обязательств по Соглашению мэров. Поэтому, равно как и в целях сопоставимости, все подписанты Соглашения должны определить цель на 2020 и/или 2030 год. К примеру, если Ваш местный орган власти поставил перед собой долгосрочную цель, выходя за рамки 2030 года, то кроме того необходимо установить промежуточную цель на 2020 или 2030 год, в зависимости от вашего обязательства по Соглашению. В шаблоне  ПДУЭР/ПДУЭРК у вас есть возможность указать цель на 2020, 2030 год, а также более долгосрочную цель (факультативно) по собственному выбору в части «Стратегия».

Назад

Twitter
Щоб обмінюватись
через Ваш мобільник
Facebook
Щоб слідкувати
за сторінкою Угоди
Інформаційний бюлетень
Щоб підписатися на
піврічний інформаційний бюлетень
Rss оновлення
Щоб отримувати
новини в реальному часі
За політичної підтримки Європейської комісії – Генерального директорату з розвитку та співробітництва (DG DEVCO) За політичної підтримки Європейської комісії – Генерального директорату з розвитку та співробітництва (DG DEVCO). Веб-сайт координується Офісами Угоди мерів..
Новини | Програма заходів | Карта сайту | Допомога щодо Rss | Авторство | Правові аспекти