Illustration Структури підтримки Угоди

У даний час «Структури підтримки Угоди» є європейськими, національними та регіональними мережами й асоціаціями місцевих органів влади, які ефективно використовують свою діяльність з лобіювання, комунікації та налагодження мережі контактів для сприяння ініціативі Угоди мерів і підтримки зобов’язань своїх підписантів.

Структури підтримки Угоди, з їх експертними знаннями нормативно-правового й фінансового середовища, у якому вони працюють – будь то на національному, регіональному чи європейському рівні, – знаходяться в ідеальному положенні для надання спеціалізованих консультацій підписантам та визначення взаємодій з існуючими ініціативами. Вони також є ключовими партнерами Офісів Угоди мерів, особливо з урахуванням їх здатності адаптувати цілі та повідомлення Угоди таким чином, як це доцільно у реальній ситуації.

Перелік Структур підтримки Угоди:

Union of Bulgarian Black Sea Local Authorities & Black Sea Regional Agency for Energy Management

Профиль

Executive Director:Mariana Kancheva Ivanova
Страна: Bulgaria
Веб-сайт: http://www.ubbsla.org

Контакт

Главный контакт: Mariana Kancheva IVANOVA
Должность: Executive Director
Электронная почта : office@ubbsla.org
Телефон: +35952600266

Стратегия

To provide technical expertise, support ad assistance to the municipalities for the activities related to the preparation of the SEAPs, including contracting and managing the necessary services. b) To define the scope and methodology of the assessment, monitoring and verification reports; supporting the implementation of the Action Plans c) To provide technical support for the organization of public events (Energy days) to raise awareness to be performed under the Covenant.

Поддерживаемые Подписанты

Signatories Населення Приєднання Статус
Burgas, BG226,00018 Dec 2008Мониторинг (отчет о реализации) начат
Dobrich, BG93,50025 Nov 2008Мониторинг (отчет о реализации) начат
Kavarna, BG15,35826 Mar 2013Приєднання
Varna, BG356,48111 Dec 2008План дій зі сталого енергетичного розвитку, який знаходиться на розгляді
Обновлен: 27 November 2013
Условия предоставления информации (disclaimer):
Полная ответственность за содержание данного сайта лежит на Восточном Офисе Конвенции мэров. Точка зрения, представленная здесь, может отличаться от принятой в Европейском Союзе. Европейская комиссия не несет ответственности за использование информации, содержащейся на этом сайте.
Twitter
Щоб обмінюватись
через Ваш мобільник
Facebook
Щоб слідкувати
за сторінкою Угоди
Інформаційний бюлетень
Щоб підписатися на
піврічний інформаційний бюлетень
Rss оновлення
Щоб отримувати
новини в реальному часі
За політичної підтримки Європейської комісії – Генерального директорату з розвитку та співробітництва (DG DEVCO) За політичної підтримки Європейської комісії – Генерального директорату з розвитку та співробітництва (DG DEVCO). Веб-сайт координується Офісами Угоди мерів..
Новини | Програма заходів | Карта сайту | Допомога щодо Rss | Авторство | Правові аспекти